Результати виступу команди м. Києва
на IV етапі Всеукраїнської учнівської
олімпіади з інформатики


2000 — 4–5 місце
Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Шаповал Андрій Васильович11ліцей “РусанівськийII
2Недашківський Олексій Володимирович10природничо-науковий ліцей №145II
3Рибак Михайло Валерійович10природничо-науковий ліцей №145III
4Шеляженко Павло Сергійович11гімназія № 178III

2001 — 1 місце
Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Рибак Михайло Валерійович
(бронзова медаль на Міжнародній олімпіаді)
11природничо-науковий ліцей №145I
2Недашківський Олексій Володимирович11природничо-науковий ліцей №145II
3Ткачук Володимир Леонідович10ліцей “Наукова зміна" II
4Яковенко Богдан Володимирович9ліцей “Голосіївський № 241II

2002 рік — 5 місце
Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Ткачук Володимир Леонідович
(бронзова медаль на Міжнародній олімпіаді)
11ліцей “Наукова зміна”І
2Гігіняк Володимир В’ячеславович11ліцей № 38 ім. В.М.МолчановаІІ
3Ліссов Павло Миколайович11ліцей № 38 ім. В.М.МолчановаІІ
4Нестерук Володимир Олександрович11ліцей “Наукова зміна”ІІ
5Знов’як Юрій Володимирович8Києво-Печерський ліцей “Лідер” № 171ІІ
6Веденський Кирило Сергійович11ліцей “Наукова зміна”
7Корюкалов Олександр Володимирович9Києво-Печерський ліцей “Лідер” № 171
8Михайлова Марія Валентинівна11Києво-Печерський ліцей “Лідер” № 171
9Павличко Віктор Володимирович11Києво-Печерський ліцей “Лідер” № 171

2003 рік — 3 місце
Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Знов’як Юрій Володимирович
(бронзова медаль на Міжнародній олімпіаді)
9 за 11Києво-Печерський ліцей “Лідер № 171І
2Петушков Тарас Валерійович10Ліцей “Наукова змінаІ
3Гриненко Андрій Андрійович9Природничо-науковий ліцей № 145ІІ
4Корюкалов Олександр Володимирович10Києво-Печерський ліцей “Лідер № 171ІІ
5Терлецький Юрій Васильович10 за 11Ліцей “Наукова зміна”ІІ
6Челноков Володимир Олексійович10Києво-Печерський ліцей “Лідер № 171ІІ
7Корнієнко Антон Ігорович10Ліцей “Наукова зміна”ІІІ
8Кордубан Дмитро Олександрович10 за 11Ліцей “Поділ” № 100ІІІ
9Шурига Олексій Васильович9Русанівський ліцейІІІ
10Брюхацький Дмитро Геннадійови11Технічний ліцей

2004 рік — 2 місце
Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Кордубан Дмитро Олександрович
(учасник Міжнародної олімпіади)
11Ліцей “Поділ” № 100І
2Знов’як Юрій Володимирович
(бронзова медаль на Міжнародній олімпіаді)
10 за 11Києво-Печерський ліцей “Лідер № 171І
3Гриненко Андрій Андрійович
(бронзова медаль на Міжнародній олімпіаді)
10 за 11Природничо-науковий ліцей № 145ІІ
4Пантелеймонов Олександр Борисович11Природничо-науковий ліцей № 145ІІ
5Терлецький Юрій Васильович11Ліцей “Наукова зміна”ІІ
6Трегубенко Антон Сергійович9Ліцей “Наукова зміна”ІІ
7Петушков Тарас Валерійович11Ліцей “Наукова зміна”ІІІ
8Чеховський Олександр Володимирович9Ліцей “Наукова зміна”ІІІ
9Корюкалов Олександр Володимирович11Києво-Печерський ліцей “Лідер № 171ІІІ
10Іванов Євген В’ячеславович11Природничо-науковий ліцей № 145

2005 рік — 2 місце
Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Знов'як Юрій Володимирович
(золота медаль на Міжнародній олімпіаді
з повним розв'язанням усіх задач
)
11Києво-Печерський ліцей "Лідер № 171І
2Гриненко Андрій Андрійович
(золота медаль на Міжнародній олімпіаді)
11Природничо-науковий ліцей № 145І
3Мисак Данило Петрович
(срібна медаль на Міжнародній олімпіаді)
11Києво-Печерський ліцей "Лідер № 171І
4Трегубенко Антон Сергійович10Ліцей "Наукова зміна"І
5Бачеріков Олександр Ігорович9Гімназія № 178ІІ
6Юрченко Іван Володимирович10Ліцей "Наукова зміна"ІІ
7Шушкін Денис Андрійович11Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"ІІІ
8Лівінський Іван Володимирович11Ліцей "Наукова зміна"III
9Смелов Валерій Вікторович9Ліцей "Наукова зміна"
10Абрамов Олександр Олександрович11Києво-Печерський ліцей "Лідер № 171
11Касіцький Олексій Вікторович10Фізико-математичний ліцей № 208

2006 рік — 8 місце
Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Чеховський Олександр Володимирович11Ліцей "Наукова зміна"ІІ
2Трегубенко Антон Сергійович11Ліцей "Наукова зміна"II
3Касіцький Олексій Вікторович11Фізико-математичний ліцей № 208ІІ
4Смєлов Валерій Вікторович10Ліцей "Наукова зміна"ІІ
5Танцюра Богдан Вікторович8 за 9Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІІ
6Слюсаренко Олексій Олександрович10Природничо-науковий ліцей № 145ІІІ
7Тарасюк Дмимтро Ігорович10Ліцей "Наукова зміна"ІІІ
8Полозов Олександр Євгенович9Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІІІ
9Рибніков Костянтин Олександрович11Русанівський ліцей
10Соколов Влас Миколайович9Природничо-науковий ліцей № 145
11Попович Андрій Владиславович9Ліцей "Наукова зміна"
12Челноков Савва Ілліч9Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171
13Малежик Олександр Іванович9Гімназія № 178
14Губов Олександр Михайлович10Природничо-науковий ліцей № 145
15Чернов Микола Леонідович11Український колеж ім. В. О. Сухомлинського

2007 рік — 1 місце
Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Слюсаренко Олексій Олександрович11Природничо-науковий ліцей № 145І
2Смєлов Валерій Вікторович11Ліцей "Наукова зміна"І
3Бачеріков Олександр Ігорович11Гімназія № 178ІІI
4Таран Дмитро Сергійович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІI
5Максай Андрій Олександрович10Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171І
6Танцюра Богдан Вікторович9Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІI

2008 рік — 10 місце

Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Максай Андрій Олександрович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171III
2Мельник Володимир Володимирович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171III
3Могильний Сергій Сергійович
(бронзова медаль на Міжнародній олімпіаді)
11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171I
4Петрашко Дмитро Ігорович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171III
5Полозов Олександр Євгенович 11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171
6Челноков Сава Ілліч11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171
7Башук Олександр Олексійович10Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171II
8Єдемський Роман Сергійович10Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171III
9Твердохліб Ярослав Олегович10Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171III
10Мостовенко Микола Сергійович9Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171III
11Назарова Дар'я В'ячеславівна9Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171

2009 рік — 4 місце

Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Башук Олександр Олексійович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІІІ
2Герич Захар Олегович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171
3Єдемський Роман Сергійович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІІ
4Пархомець Артем Дмитрович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІІІ
5Твердохліб Ярослав Олегович
(золота медаль на Міжнародній олімпіаді)
11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171І
6Ткаченко Владислав Вадимович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІІІ
7Лавренюк Микола Сергійович10Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІІІ
8Мороз Антон Юрійович10Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171
9Мостовенко Микола Сергійович10Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171І
10Назарова Дар'я В'ячеславівна10Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171ІІ
11Шевчук Євген Миколайович10ліцей "Наукова зміна"ІІІ


2010 рік

Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Таранов Владислав Ернестович10 ліцей інформаційних технологій № 79
2Шматов Ярослав Ростиславович10 ліцей № 208
3Зінченко Артем Вадимович 11 Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер"II
4Мостовенко Микола Сергійович11 Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер"
5Назарова Дар'я Вячеславівна11 Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер"
6Шевчук Євген Миколайович11 ліцей "Наукова зміна"
7Мороз Антон Юрійович11 Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер"III
8Пікож Андрій Віталійович11 cпеціалізована школа № 91III
9Ржепішевський Андрій Леонідович11 Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171III


2011 рік

Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Шматов Ярослав Ростиславович11 ліцей № 208III
2Руденко Олександр В'ячеславович10 Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171II
3Михайловський Володимир Віталійович10 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
4Франчук Василь Олегович10 гімназія № 178II
5Діомідов Євгеній Олексійович8 за 9 Русанівський ліцей


2012 рік — 8-9 місце

Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Литвиненко Ігор Ігорович11ліцей № 208
2Михайловський Володимир Віталійович11 Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ"
3Франчук Василь Олегович11 гімназія № 178IIІ
4Кузьмін Олексій Володимирович10науково-природничий ліцей № 145ІІ
5Попович Євгеній Олександрович10науково-природничий ліцей № 145
6Першин Радомир Валерійович9ліцей «Наукова зміна»


2013 рік — 4 місце

Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Попович Євгеній Олександрович11науково-природничий ліцей № 145І
2Кузьмін Олексій Володимирович11ліцей інформаційних технологій № 79ІІІ
3Чаповський Євгеній Юрійович11Русанівський ліцейІІІ
4Маковенко Микита Сергійович11Києво-Печерський ліцей "Лідер" № 171
5Першин Радомир Валерійович10ліцей «Наукова зміна»ІІ
6Булатов Дмитро Єгорович9ліцей «Наукова зміна»ІІІ


2014 рік — 6 місце

Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Лаба Дмитро Мирославович11Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»
2Олексієнко Ілля Вадимович11ліцей «Наукова зміна»
3Першин Радомир Валерійович11ліцей «Наукова зміна»II
4Булатов Дмитро Єгорович10ліцей «Наукова зміна»I
5Горбешко Олексій Костянтинович10спеціалізована школа № 52
6Савенков Олексій Аркадійович10ліцей № 208III
7Башук Олексій Олексійович8 за 9Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»III
8Кураченко Олег Олегович9Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»II


2015 рік

Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Мелентьєва Ада Денисівна11Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»ІІ
2Самприкін Артем Олексійович11Технічний ліцей НТУУ «КПІ»ІІІ
3Булатов Дмитро Єгорович11ліцей «Наукова зміна»I
4Кураченко Олег Олегович10ПП Новопечерська школаIIІ
5Пушкін Денис Євгенович10ліцей «Наукова зміна»II
6Башук Олексій Олексійович9Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»III
7Прокопець Юрій Андрійович9Русанівський ліцейІІІ


2016 рік

Прізвище, ім’я та по батькові учняКласШколаМісце
1Кураченко Олег Олегович11ПП Новопечерська школаІІІ
2Пушкін Денис Євгенович11ліцей «Наукова зміна»
3Башук Олексій Олексійович10Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»ІІ
4Житар Роман Віталійович10Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»ІІІ
5Прокопець Юрій Андрійович10Русанівський ліцейІ
6Гінкул Анна Олександрівна9ліцей «Наукова зміна»ІІІ
7Кадиров Кадір Бєкєтович9СЗШ № 182ІІІ