Порядок проведення
ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
у місті Києві
 1. Завдання для ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у місті Києві для учнів 8-11 класів буде розіслано у зашифрованому вигляді відповідальним за проведення ІІ етапу олімпіади о 13 годині останньої п'ятниці перед проведенням ІІ етапу олімпіади. Одразу ці завдання потрібно скопіювати на робочі місця учасників. Бажано одночасно з цим на робочих місцях учасників розгорнути систему тестування. Тоді учасники зможуть перевірити коректність взаємодії з нею своїх розв'язків.

 2. На ІІ етапі бажано використати систему ту саму систему тестування, що й на ІІІ етапі. Потрібно навчити учасників олімпіади:

  • так виконувати своє завдання, щоб забезпечити правильну взаємодію із системою тестування — наявність contest.txt для внесення у протокол і коректне замовлення компіляторів чи інтерпретаторів у коді програми;

  • задовольняти технічні вимоги щодо вихідних файлів.

 3. Порядок проведення ІІ етапу олімпіади збігається з порядком проведення ІІІ етапу олімпіади за виключенням місця виконання, перевірки робіт і проведення апеляції, за адресою оскарження дій членів журі та санкціями за порушення технічних вимог щодо вихідних файлів (на розсуд журі ІІ етапу). За рішенням журі ІІ етапу олімпіади час виконання завдань можна скоротити з 5 астрономічних годин до 4,5 або до 4 астрономічних годин. Журі та організаційний комітет ІІ етапу олімпіади повинні забезпечити неможливість доступу учасників олімпіади до ресурсів глобальної мережі, матеріалів відбірково-тренувальних зборів команди міста Києва та робочих каталогів інших учасників з моменту розташування їх за робочими місцями.

 4. У день проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, починаючи з 955, організаційний комітет ІІ етапу олімпіади повідомляє учасникам місце розташування архіву завдань і пароль на розпакування, після чого оголошує про початок виконання завдань.

 5. Тестові файли до орієнтовних завдань ІІ (районного) етапу олімпіади з інформатики разом з авторським розв'язанням буде вперше опубліковано на даному сайті в день проведення ІІ етапу олімпіади з 1530 до 1535 серед архівів тестових файлів для ІІ етапу олімпіади за поточний рік.

 6. Члени журі ІІ етапу олімпіади, відповідальні за перевірку робіт учасників, повинні детально ознайомитися з інструкцією до системи тестування задовго до дня проведення ІІ етапу олімпіади. Бажано надати учасникам у день проведення олімпіади цю саму систему тестування разом з інструкцією.

 7. На адресу rudykob@gmail.com до 900 понеділка, наступного за днем проведення ІІ етапу, можна надіслати архів робіт учасників ІІ етапу, оформлених згідно з чинним Порядком проведення ІІІ етапу з вказанням реґіону в електронному листі. Надіслані роботи буде перевірено. Інакше кажучи, журі ІІ етапу олімпіади може передати свої повноваження щодо перевірки виконання завдань.

 8. До 1000 першого четвера після проведення ІІ етапу на адресу rudykob@gmail.com можна надіслати архів робіт учасників ІІ етапу з внесеними змінами у назвах файлів та рядках замовлення компіляторів у ході можливої апеляції (у вівторок чи середу) згідно з рішенням журі ІІ етапу. Результати повторної перевірки можна використати для негайного і остаточного підведення підсумків ІІ етапу.